Hizmetlerimiz

Dünya değişiyor. Peki ya fotoğraflar ?

Mimari - Mekan Fotoğrafları

fabrikart1

Günümüzde birçok inşaat firması tarafından mimari yapının tanıtımı, satışı pazarlaması konularında zemini oluşturan fotoğraf çalışmalarıdır.

Mimari fotoğraflar üretmek bir mimari eserin, dolayısıyla sınırları daha önceden belirlenmiş bir yapının sadece görüntülenmesi olayı değildir.

Mimari çalışmalar yapının doğru fotoğraflanması, eserin fotoğrafçı tarafından yeniden görsel bir yorumlamaya uğraması, hali hazırda yapıların ritim duygusundan faydalanılması ve fotoğrafçının maharetiyle buluşunca değer kazanabilir.

Ürün Fotoğrafları

fabrikart2

Ürün fotoğraflarınızın kalitesi işinize verdiğiniz önemin yansımasıdır. Potansiyel alıcıların dikkatini çekmek için en etkili yoldur hiç şüphesiz, tabi ki doğru kullanıldığı zaman.

Müşterileriniz fotoğraflarınızın aldatıcı, yapmacık yada bir başkasına ait olduğunu anlayabilir, buna göre profesyonelliğinize anında not verebilirler.

Satacağınız ürünün, potansiyel kitlenin zevkiyle ilgili konseptler halinde çekilen fotoğrafları bilinç altını etkiler ve alım kararını oluşturur. Yani bir fotoğraf bin kelimeye galip gelir.

Yemek Fotoğrafları

fabrikart3

Hem göz hem de karın doyuran fotoğraflarınız olsun istemez misiniz ?

Diğer fotoğraf kategorilerine bakınca sakın daha az önem arz ediyor düşüncesine kapılmayın. Trendlerin ve dünyanın gerisinde kalmayın. Şüphesiz dumanı üzerinde, doğru çekilmiş, iyi stilize edilmiş bir fotoğraf müşterilerinizin karnını acıktıracak.

Öyleyse siz pişirin, biz giydirelim, sadece yenilir değil izlenir yemekler üretelim.

Portre - İnsan Fotoğrafları

fabrikart4

Portre her ne kadar fotoğrafçılığın bir dalı olsada temel fotoğrafçılık bilen herkesin yapabileceği bir dal aslında.Aradaki tek fark insanla uğraşmanız ve konu insan oluncada ortaya bir bilinmeyen katılıyor, bu bilinmeyen de fotoğrafı bir kat daha zorlaştırıyor.

Herkesin kendine göre kural teknik ve yöntemleri olabilir. Ancak bir portre fotoğrafı, yalnızca görüntüleme işi değildir. Modeli doğru tanımak, ışığı ve gölgeyi modelin anatomisine göre kullanmak, modelin gerçekten ne istediğini bilmek ve tabi ki fotoğrafçının deneyimiyle birleşince fotoğraf gerçek işlevini kazanabilir.

Endüstriyel Fotoğrafları

fabrikart5

Faaliyet gösterdiğiniz alanın içerisinde ve dışarısında, sağladığınız hizmetin veya ürünün iç ve dış mekan çekimleri ile müşterilerinize hizmetinizin kalitesi ve görselliğini fotoğraflarla en güzel tanıtımı yapabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz alan fabrika, sanayi sitesi, iş yeri, üretimhane olabilir. Endüstriyel fotoğraflar, sizin alanınızda yakalamak istediğiniz temayı en iyi şekilde yansıtmanızı ve müşterilerinize arzınızı sağlar.

360° Sanal Tur

fabrikart6

Dijital çağın en güzel deneyimlerinden birindeyiz. ‘’Oturdugunuz yerden istediginiz yeri gezin’’ keyfini potansiyel müşterilerinize yaşatın.

Hiç şüphesiz bu 360 derecelik gezinti iki boyutun ötesinde bir etkileyiciliğe sahip. Günümüzün alışkanlıkları ortada. Tek tıkla alışveriş, film, bilgi vb. ulaşmak bu kadar kolayken, sanal tur ile alıcı kitleye projenizi ulaştırma kolaylığından geri kalmayın, dünya markaları ve firmalarıyla vizyonunuzu eşitleyin.